KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11525590
nr 1152 5590
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition, signerad och daterad -86, bladets mått: 60x46
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:26:41
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér